خرید کمد بایگانی کشویی و کاربردهای آن

17 خرداد 1401

خرید کمد بایگانی کشویی و کاربردهای آن

 


یکی از کاربردی ترین محصولات شرکت نگین سازه شمیران، کمد بایگانی کشویی است که برای نگهداری از مدارک و اسناد می باشد. این کمد به شیوه ای طراحی می شود که قفسه ها به ستون یا دیوار چسبیده و در مقابل آن قفسه های متحرک جابجا می شوند. صرفه جویی در هزینه و انرژی، یکی از عمده دلایل خرید کمد های بایگانی کشویی می باشد. علاوه بر این کمد های کشویی در محیط ادارات و سازمان ها بیشترین کاربرد را خواهند داشت. در ادامه به دیگر مزیت های کمد کشویی اشاره می کنیم.

 

                                                                    کمد بایگانی کشویی

مزایای استفاده از کمد بایگانی کشویی

کمد بایگانی کشویی، برخلاف کمد های قدیمی فضای بیشتری را دارد. البته ذکر این نکته ضروری به نظر می رسد ‌که ظرفیت این کمد ها نیز با توجه به نحوه چیدمان و محیط مورد استفاده متغیر خواهد بود. کمد های بایگانی کشویی برای محیط های کوچک و با متراژ پایین مناسب تر می باشند. با این حال طراحی این کمدها با توجه به نیاز خریدار انجام می پذیرد. اگر کمد های بایگانی سفارشی تولید شوند،  می توانند ابعاد مختلفی داشته باشند‌. در غیر اینصورت با طرح ها و ابعاد استاندارد به فروش می رسند‌.

خرید از ما

شرکت نگین سازه شمیران، تولید کننده کمد بایگانی ریلی می باشد. نگین سازه تلاش کرده است تا بهترین و امروزی ترین کمد بایگانی کشویی را به فروش برساند. این کمدها با نازلترین قیمت عرضه می شوند. در حال حاضر کمد های بایگانی کشویی در طرح، رنگ و ابعاد مختلفی به فروش می رسد. به هر میزان که جنس کمد بهتر باشد، دوام و طول عمر آن نیز افزایش می یاید.