قفسه متحرک و مزایای آن

17 خرداد 1401

قفسه متحرک و مزایای آن

قفسه متحرک چیست؟ قفسه های متحرک چه مزایایی دارند؟  قفسه های متحرک برخلاف قفسه های ثابت قابلیت جابجایی خواهند داشت. سیستم های این قفسه ها به گونه ای طراحی شده اند که برای ذخیره سازی و نگهداری وسایل زیادی مناسب خواهند بود. تاریخچه استفاده از این قفسه ها به بیش از پنجاه سال گذشته برمی گردد. این مدل قفسه ها به صورت موازی قرار گرفته و با یکدیگر حرکت می کنند. در ادامه مطلب به مزیت های قفسه های متحرک اشاره خواهیم کرد.

                                                                     قفسه متحرک

 

 

مزیت قفسه متحرک

با استفاده از قفسه متحرک، هزینه های شما به میزان قابل توجهی کاهش پیدا می کنند. فضای مورد نیاز برای استفاده از این قفسه ها بسیار کم و محدود است بنابراین برای نصب آنها یک فضای کوچک نیز کفایت خواهد کرد. از طرفی دسترسی و پیدا کردن وسایل در قفسه های متحرک آسان می باشد. قفسه های متحرک در هر محیطی قابل نصب خواهند بود. علاوه بر این به راحتی قابل حرکت هستند و برای انتقال به نیروی فیزیکی بسیار کمی احتیاج خواهند داشت.

 

درباره ما

امروزه خرید قفسه های متحرک، کمد ریلی مکانیکی و... رایج تر از چندین سال گذشته است چرا که پیش از این، طبقه بندی بهتر مدارک اهمیت چندانی نداشت. با گذشت زمان و افزایش اسناد استفاده از قبیل تجهیزات نیز بیشتر شد. ما تلاش کرده ایم تا بهترین قفسه های متحرک را با بالاترین جنس و کیفیت به مشتریان گرامی عرضه نماییم. در حال حاضر بیشتر بانکها، موسسه های مالی، سازمان های تولیدی و... از این قفسه ها استفاده می کنند.