قفسه ثابت چیست و چه ویژگی هایی دارد؟

17 خرداد 1401

قفسه ثابت چیست و چه ویژگی هایی دارد؟

 


قفسه ثابت از ستون و طبقه های نگهدارنده ای تشکیل شده است که با استفاده از مهره، پیچ و... بهم وصل می شوند. این مدل قفسه ها فاقد چرخ بوده و قابل حرکت نمی باشند. به همین دلیل به راهرو نیازمند خواهند بود‌. قفسه ثابت نسبت به قفسه ریلی فضای بیشتری را اشغال می کند. با این حال دارای مزیت های زیادی هم می باشد که در ادامه آنها را بررسی می کنیم.

 

                                                                       قفسه های ثابت

مزیت های قفسه ثابت

قفسه ثابت در دسته تجهیزات مستحکم قرار می گیرد که زیر مجموعه گسترده ای خواهد داشت. جنس قفسه ها و فلزات به کار رفته در تولید آنها، اهمیت زیادی خواهد داشت. در صورت قرار دادن وسایل سنگین در قفسه ها یا برخورد با آنها، مقاومت حرف اول را خواهد زد. چیدمان وسایل در قفسه های ثابت آسان است و فضای گسترده ای را در اختیار شما قرار خواهد داد. علاوه بر این، قابلیت شستشو و پاک کردن آسان نیز از دیگر مزیت های قفسه های ثابت خواهد بود. با استفاده از این مدل قفسه ها، نظم بیشتری در انبارها و محیط های شلوغ ایجاد خواهید کرد. قیمت قفسه های ثابت با توجه به ابعاد آنها متفاوت می باشد.

خرید از ما

قفسه های با کیفیت، خطرات جانی و مالی را به حداقل می رسانند. به همین دلیل انتخاب فروشگاه خوب و معتبر را باید در اولویت کار خود قرار دهید. شرکت نگین سازه شمیران سعی کرده است بهترین قفسه های ثابت را با بالاترین کیفیت به فروش برساند.