قفسه سیار با چگالی بالا فضای شما را فشرده می کند

11 خرداد 1401

قفسه سیار با چگالی بالا به شما امکان می دهد در فضای کمتری بیشتر ذخیره کنید و در عین حال دسترسی، سازماندهی و ارگونومی شرکت خود را بهبود می بخشد. اگر می خواهید فضای ذخیره سازی خود را به طور چشمگیری کاهش دهید، قفسه بندی با چگالی بالا راه حل مناسبی برای شما است.

ذخیره سازی با چگالی بالا چگونه کار می کند؟
هنگامی که روی قفسه سیار سرمایه گذاری می کنید، قفسه های جدید یا موجود با ظرفیت بالا روی کالسکه های متحرک متصل به مسیرهای کف قرار می گیرند. قفسه های متحرک با هم فشرده می شوند و بسته به سطح فعالیت شما، همه راهروهای دسترسی به جز یک یا دو را از بین می برند. برای دسترسی به یک راهرو خاص، دسته را بچرخانید یا یک دکمه را فشار دهید تا همزمان به شش راهرو بروید. این یک راه حل سریع، آسان و شگفت آور ساده است که به سرعت نصب می شود و باعث صرفه جویی در فضا می شود.
 
ذخیره سازی با چگالی بالا در مقابل ذخیره سازی استاتیک
 
 
مطمئن نیستید که آیا قفسه بندی فشرده ارزش سرمایه گذاری را دارد؟ در نظر بگیرید که قفسه ثابت شما چقدر فضای اضافی را به دلیل راهروهای بین هر واحد قفسه اشغال می کند. در بیشتر موارد، تنها 20 درصد از راهروهای شما در هر زمان مورد استفاده قرار می گیرند. این راهروهای غیر ضروری املاک و مستغلات ارزشمند را هدر می دهند و یافتن آنچه را که نیاز دارند برای کارمندان شما زمان بر می کند.
 
اگر نیازهای ذخیره سازی شما در طول زمان همچنان افزایش می یابد، ممکن است در نهایت مجبور شوید به ذخیره سازی خارج از سایت متوسل شوید که منجر به هزینه ها و تلاش بیشتر برای انتقال اقلام از مرکز شما می شود. قفسه بندی با تراکم بالا از فضای بلا استفاده خلاص می شود، به شما این امکان را می دهد که همه اقلام خود را در یک مکان مرکزی در کنار هم نگه دارید و می تواند نیاز به سرمایه گذاری در انبارهای گران قیمت و نامناسب خارج از محل را از بین ببرد.